Obudowy komputerowe
OBUDOWA DeepCool CH360 DIGITAL (R-CH360-BKAPE3D-G-1)
DEEPCOOL
R-CH360-BKAPE3D-G-1
Nowy
Dużo 30 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Micro Tower |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | SPCC, ABS, Szkło hartowane |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360, 120, 240, 140, 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm, 120, 140 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |