Obudowy komputerowe
Obudowa KRUX Vako White RGB
KRUX
KRXD005
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | KRUX |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość produktu | 439 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Głębokość opakowania | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Podświetlenie | RGB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, Micro-ITX, micro ATX |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,9 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 6 |