Obudowy komputerowe
OBUDOWA CHIEFTEC UNI BS-10B-300-FOB
Chieftec
BS-10B-300-FOB
Nowy
Średnio 6 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Chieftec |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Mini Tower |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Plastik, Metal |
| Podświetlenie | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Boczne okno | Nie |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 25 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 12 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 |
| Przycisk reset | Nie |
| Zainstalowane wentylatory tylne | Brak |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Nie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Nie |
| Zainstalowane wentylatory przednie | Brak |
| Zainstalowane wentylatory boczne | Brak |
| Wejście/wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 Typu-A | 2 |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |