Obudowy komputerowe
Obudowa DeepCool MATREXX 55 MESH ADD-RGB 4F
DEEPCOOL
MATREXX55-MESH-ARGB-4F
Nowy
Dużo 12 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), SPCC, Szkło hartowane |
| Kolor podświetlenia | aRGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360, 140, 240, 280 mm, 120 |
| Przycisk reset | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX, PS2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 280, 240 mm, 140 |
| Przycisk sterowania RGB | Nie |