Obudowy komputerowe
Obudowa DeepCool CH780 White
DEEPCOOL
R-CH780-WHADE41-G-1
Nowy
Mało 2 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Full Tower |
| Waga produktu | 13,7 kg |
| Wysokość produktu | 551 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 528 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | ABS, Stal, Szkło hartowane |
| Kolor podświetlenia | aRGB |
| Podświetlenie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX, micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 3 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 48 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 13,2 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 180 mm, 200 mm, 120 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX, PS2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm, 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 1x 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 280, 140, 360 mm, 240 mm, 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 280, 360 mm, 140 mm, 420, 120 mm, 240 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 200, 120, 140 mm, 180 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic dolnych | 420 mm, 240 mm, 280 mm, 120 mm, 140 mm, 360 mm |