Obudowy komputerowe
Obudowa DeepCool CH560 Black
DEEPCOOL
R-CH560-BKAPE4D-G-1
Nowy
Dużo 30 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Wysokość produktu | 471 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 458 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Stal, Szkło hartowane, ABS |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140, 240, 360, 120, 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2, ATX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm, 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm, 240 mm, 120, 280, 140 |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |