Obudowy komputerowe
Obudowa DeepCool MACUBE110 BK MicroATX
DEEPCOOL
R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1
Nowy
Średnio 8 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | DeepCool |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 288 mm |
| Wysokość opakowania | 470 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Szkło hartowane, SPCC, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,3 kg |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 140, 240, 280 mm |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2, ATX |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm, 140, 120, 280 |
| Maskownice do kabli | 2 cm |