| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | be quiet! |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wysokość produktu | 522 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość opakowania | 319 mm |
| Wysokość opakowania | 628 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Szkło hartowane, Stal, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman, CE, UKCA, REACH, WEEE, RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Podświetlenie | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1200 RPM |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Maksymalna długość PSU | 30,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360, 140, 240, 420 mm, 120, 280 mm |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm, 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2, ATX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 280, 140, 240 mm, 420 mm, 360 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 1x 140 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 57,4 ft³/min |
| Sterownik LED | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120, 140 mm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 0,96 mmH2O |