Obudowy komputerowe
Obudowa AEROCOOL PGS DELTA-A-BK-v1 RGB czarna
Aerocool
AEROPGSDELTA-A-BK-V1
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Wysokość produktu | 431 mm |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Głębokość produktu | 357 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | ABS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 30,7 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |