| Wysyłka | do 72 godzin |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 2,86 kg |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Głębokość produktu | 403 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | ABS, Stal |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Podświetlenie | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80, 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, microSDHC, microSDXC, SDXC |