| Wysyłka | do 72 godzin |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Mini Tower |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33,8 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm, 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Produent | ASUS |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120, 280, 240 mm, 360 mm, 140 |