| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | be quiet! |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Waga produktu | 13,2 kg |
| Wysokość produktu | 553 mm |
| Szerokość produktu | 281 mm |
| Głębokość produktu | 539 mm |
| Szerokość opakowania | 323 mm |
| Wysokość opakowania | 615 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal |
| Głębokość opakowania | 651 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,9 kg |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX, micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 28,8 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44,9 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm, 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 240, 420 mm, 360, 140, 280 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX, PS2 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm, 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm, 120, 360 mm |
| Stojak dołączony | Tak |