Obudowy komputerowe
OBUDOWA AEROCOOL PGS TALON-A-BK-v1 RGB
Aerocool
AEROPGSTALON-A-BK-V1
Nowy
Średnio 10 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 412 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), SPCC |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |