Obudowy komputerowe
OBUDOWA AEROCOOL PGS ZAURON FRGB-G-BK-v1 BLACK
Aerocool
AEROPGSZAURON-FRGB-G
Nowy
Mało 1 Sztuka
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Aerocool |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 218 mm |
| Głębokość produktu | 409 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 32,5 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,6 cm |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| USB 3.2 (Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |