| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | SAVIO |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 6,08 kg |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 407 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,14 kg |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1, 2 |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 3-pin |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,1 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240, 360, 120 |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm, 120 |