Obudowy komputerowe
Obudowa ENDORFY Signum 300 Solid
ENDORFY
EY2A003
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ENDORFY |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | ATX |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość produktu | 447 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 413 mm |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
| Podświetlenie | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Boczne okno | Nie |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,1 cm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość zatok 2,5" / 3,5" | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Wąski napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 8 |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora górnego | 120 mm, 240 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora tylnego | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora przedniego | 240 mm, 120 mm, 360 mm |