Myszki

Mysz przewodowa Logitech B110 Silent

910-005508

Nowy

Dużo

Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta

Nasza cena:30,81 zł

30,81 zł netto

30,81 zł za szt.

Ilość

ProducentLogitech
InterfejsPrzewodowe USB


Wsłuchaj się w dźwięk ciszy

Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc osób w pobliżu. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.Płynne kółko przewijania dopełnia możliwości cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.


Redukcja hałasu o ponad 90%

Dobrze znane odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90% zapewniają cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich współpracowników. Co więcej, stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie.


Prosta instalacja, prosta obsługa

Mysz działa od razu po wyjęciu z pudełka. Zero problemów z instalacją. Oprogramowanie nie jest potrzebne. Konfiguracja jest szybka i łatwa — po prostu podłącz kabel do portu USB i zacznij pracę.


Pełnowymiarowa wygoda

Praca z tą pełnowymiarową myszą o kształcie dostosowanym do obu rąk będzie wygodna zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych osób. Zakrzywiona powierzchnia została zaprojektowana tak, aby w odpowiedni sposób podpierać palce, zapobiegając zmęczeniu.


Certyfikacja Quiet Mark

Logitech to pierwszy i unikalny na świecie producent myszy z certyfikatem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.


Lepsza niż panel dotykowy

Zyskaj pełną kontrolę dzięki płynnemu optycznemu śledzeniu ruchu, które przemieszcza kursor dokładnie tam, gdzie go skierujesz. Edytuj dokumenty i poruszaj się po Internecie bardziej wydajnie niż z użyciem panelu dotykowego.


 


Napisz opinię

Path: > > > Mysz przewodowa Logitech B110 Silent

Powiązane produkty

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych