Myszki

Mysz bezprzewodowa Logitech M190 2,4GHz niebieska

910-005907

Nowy

Dużo

Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta

Nasza cena:40,24 zł

40,24 zł netto

40,24 zł za szt.

Ilość

ProducentLogitech
InterfejsBezprzewodowe USB 2,4GHz


Logitech M190 to pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa o wygodnej, wyprofilowanej konstrukcji, która podąża za naturalną krzywizną średnich i dużych dłoni. Możliwość bezprzewodowej pracy i swobodnego poruszania się – zasięg do 10 metrów praktycznie bez przerw i opóźnień. Zyskasz świetną jakość z baterią o żywotności 18 miesięcy z precyzyjnym śledzeniem ruchu i dokładnym przewijaniem linia po linii w przystępnej cenie.


Pełny wymiar. Pełna wygoda

Optymalny komfort dostosowany do obu dłoni z wyprofilowanym kształtem, który dopasowuje się do naturalnej krzywizny większych dłoni. Specjalnie wycięte przyciski zapewniają idealne ułożenie palców, a dodatkowe oparcie dłoni zapewnia wygodę przez cały dzień.


Jakość, która wystarcza na długo

Korzystaj z trwałości i niezawodności oferowanej przez najlepszego na świecie dostawcy myszy i klawiatur. Niezależnie od tego, czy używasz myszy M190 z laptopem, komputerem stacjonarnym, w domu czy w podróży, jest to mysz, na której możesz zawsze polegać. Zyskujesz świetną jakość z wszystkimi podstawowymi funkcjami, których potrzebujesz w przystępnej cenie.


Łączność bezprzewodowa bez opóźnień

Pracuj bezprzewodowo i swobodnie poruszaj się dzięki zasięgowi do 10 m praktycznie bez żadnych przerw i opóźnień. Brak kabla oznacza brak bałaganu na biurku i łatwy transport z jednego miejsca pracy do drugiego.


Precyzyjne śledzenie ruchów. Bezproblemowe przewijanie

Nawiguj jeszcze łatwiej dzięki kontrolowanemu przewijaniu linia po linii. Czujnik optyczny zapewnia płynne i dokładne sterowanie kursorem na prawie każdej powierzchni.


 


Napisz opinię

Path: > > > Mysz bezprzewodowa Logitech M190 2,4GHz niebieska

Powiązane produkty

Dodaj do ulubionych

Dodaj do porównania

Zobacz

Usuń z ulubionych