Monitory
MONITOR LG LED 27" 27UP85NP-W
LG
27UP85NP-W
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | LG |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość opakowania | 694 mm |
| Wysokość opakowania | 496 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 212 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Zasilanie USB | Tak |
| Przewody | DisplayPort, Zasilanie, USB Type-C, HDMI |
| Specyficzne technologie | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode, Super+ Resolution |
| Pobór mocy (max) | 185 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pobór mocy | 44 W |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | Tak, 11 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Biały |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 569,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 293,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,9 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,5 mm |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 5000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Waga (bez podstawy) | 4,1 kg |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,4 cm |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Paleta barw | 95% |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 49 kWh |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
| Rok wprowadzenia | 2021 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, HDR Effect |
| Tryby inteligentne | Kino, Żywy, zwyczaj, Energooszczędność |
| Podświetlana podstawa | Nie |