Monitory
MONITOR LG LED 29" 29WP500-B
LG
29WP500-B
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | LG |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 29" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 822 mm |
| Wysokość opakowania | 413 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pobór mocy | 22 W |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 405 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 688,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 223,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 76,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 313,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 688,5 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2626 x 0,2628 mm |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Typ HD | UltraWide Full HD |
| Waga (bez podstawy) | 4 kg |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 73 cm |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR Effect |