| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 649 mm |
| Wysokość opakowania | 474 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Diody LED | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Pobór mocy | 28,2 W |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wejście audio | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | 13 cm, Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Pozycjonowanie na rynku | Projektowanie grafiki |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 28 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 505 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 533 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 360 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 533 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 49 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 105 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Waga (bez podstawy) | 3,9 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p, 576p, 480p, 1080p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna, Rosyjski, Chorwacki, Japońska, koreańska, Węgierski, Niemiecki, Czeski, Holenderski, Chińska uproszczona, Włoski, Tajska, Indonezyjska, Rumuński, Francuska, Polski, Hiszpański, Turecka, Angielski, Portugalski |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 51,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 32,4 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 61,1 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 387772 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | SmartContrast |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |