Monitory
MONITOR AOC LED 27" C27G2ZE/BK
AOC
C27G2ZE/BK
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | AOC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Wysokość opakowania | 523 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,8 kg |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Przewody | DisplayPort, HDMI |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pobór mocy | 31 W |
| HDMI | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wejście audio | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Stojak dołączony | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | 30 - 30° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny/Czerwony |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Nie |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 528,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 73,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,5 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,4 mm |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 255 kHz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 255 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Waga (bez podstawy) | 4,1 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 85% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Portugalski, Hiszpański, Chińska uproszczona, Włoski, Japońska, koreańska, Szwedzki, Niemiecki, Czeski, Holenderski, Ukraińska, Turecka, Fiński, Chińska tradycyjna, Rosyjski, Chorwacki, Francuska, Polski |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,58 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120% |
| Ekran matowy | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Pokrycie Adobe RGB | 89% |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Krzywizna ekranu | 150 cm |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 240 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Efekty świetlne | Nie |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |