Monitory
MONITOR SAMSUNG LED 27" LF27T450FQRXEN
LF27T450FQRXEN
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Samsung |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Szerokość opakowania | 693 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Głębokość opakowania | 428 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,2 kg |
| Przewody | HDMI |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pobór mocy | 17 W |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | 13 cm, Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 25° |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 391,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 224 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 39,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,1 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Typ HD | Full HD |
| Waga (bez podstawy) | 3,2 kg |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Wersja USB hub | 2.0 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 405791 |
| Paleta barw | 72% |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Technologia quantum dot color | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Funkcja korekcji silników czarnego koloru | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Włącznik/wyłącznik czasowy | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Nie |
| Tryb gry | Tak |