Monitory
MONITOR DELL LED 27" SE2722H
Dell
210-AZKS
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Dell |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Standard VESA | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Gęstość pikseli | 81 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość opakowania | 447 mm |
| Wysokość opakowania | 139,9 mm |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
| Głębokość opakowania | 720,1 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,37 kg |
| Diody LED | Zasilanie |
| Przewody | VGA, Prąd przemienny, HDMI |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Pobór mocy | 20 W |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| HDMI | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 459,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 623,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 199,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,4 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 623,3 mm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Rozmiar plamki | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Typ HD | Full HD |
| Waga (bez podstawy) | 3,8 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 84% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| OSD | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,47 cm |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Szerokość ramki (bok) | 1,33 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,32 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,64 cm |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 68,5 cm |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Obrotowe | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 471652 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla (bez fazy użytkowania) | 323 kilogram CO2e |
| Emisja dwutlenku węgla (produkcja) | 290 kilogram CO2e |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla (odchylenie standardowe) | 142 kilogram CO2e |
| Emisje dwutlenku węgla (użytkowanie) | 180 kilogram CO2e |
| Całkowity ślad węglowy | 503 kilogram CO2e |
| Emisje dwutlenku węgla (logistyka) | 30 kilogram CO2e |
| Emisje dwutlenku węgla (koniec cyklu życia) | 4 kilogram CO2e |
| Wersja PAIA | 1.3.2 |