Karty graficzne
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3050 V2 8GB OC GDDR6
ASUS
90YV0GH6-M0NA00
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1822 Mhz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 1852 Mhz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 1822 Mhz |
| Wersja HDCP | 2.3 |