Karty graficzne
Karta graficzna PNY GEF. RTX 4060 8GB XLR8 G. WHITE E.
PNY Technologies
VCG40608DFWXPB1-O
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | PNY |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 114,8 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 321 mm |
| Wysokość opakowania | 66 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Szybkość przesyłania danych | 17 Gbit/s |
| Pobór mocy (max) | 115 W |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2475 MHz |
| Przepustowość pamięci | 272 GB/s |
| Taktowanie procesora | 1830 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |