Karty graficzne
Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound Sakura 16GB GDDR6 Limited Edition
PowerColor
RX7800XT 16G-L/OC/SAKURA LIMITE
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | PowerColor |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 332 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podświetlenie | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 19,5 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2520 MHz |
| Procesor graficzny | Radeon RX 7800 XT |
| Technologia CUDA | Nie |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Procesor strumieniowy | 3840 |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2213 MHz |
| Zawartość zestawu | Uchwyt karty graficznej |