Karty graficzne
Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 16GB GDDR6
INNO3D
N406T2-16D6-178055N
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | INNO3D |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2535 MHz |
| Przepustowość pamięci | 288 GB/s |
| Taktowanie procesora | 2310 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 Ti |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja Shader'a | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |