Karty graficzne
Karta graficzna SAPPHIRE RADEON RX 7800 XT NITRO+ GAMING OC 16GB GDDR6
Sapphire
11330-01-20G
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | SAPPHIRE |
| Ilość gniazd | 3 |
| Kolor produktu | Szary |
| Wysokość produktu | 61,5 mm |
| Szerokość produktu | 134,8 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | TBA |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | TBA |
| Procesor graficzny | Radeon RX 7800 XT |
| Technologia CUDA | Nie |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 700 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor strumieniowy | 3840 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ BIOS | Dual UEFI |
| Technologia chłodzenia | Sapphire Tri-X |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 8192 MB |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | TBA |
| Akceleratory promieni | 60 |
| Pamięć podręczna nieskończoności | 64 MB |