Karty graficzne
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
MSI
V809-4266R
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | MSI |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1807 MHz |
| Przepustowość pamięci | 14 GB/s |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja Shader'a | Nie |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |