Karty graficzne
Karta graficzna ASRock Radeon RX 7800 XT Challenger 16GB OC
Asrock
RX7800XT CL 16GO
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASRock |
| Waga produktu | 985 g |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 267 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szybkość przesyłania danych | 19,5 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2475 MHz |
| Procesor graficzny | Radeon RX 7800 XT |
| Technologia CUDA | Nie |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor strumieniowy | 3840 |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2169 MHz |