Karty graficzne
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 4060 Twin Edge OC White 8GB GDDR6
ZOTAC
ZT-D40600Q-10M
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ZOTAC |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Wysokość produktu | 122,7 mm |
| Szerokość produktu | 43,1 mm |
| Głębokość produktu | 221,4 mm |
| Szerokość opakowania | 218 mm |
| Wysokość opakowania | 283 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2490 MHz |
| Przepustowość pamięci | 17 GB/s |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 500 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Technologia chłodzenia | Zotac IceStorm 2.0 |
| Pobór mocy | 115 W |
| Wersja HDCP | 2.3 |