Karty graficzne
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8GB GDDR6
Gigabyte
GV-N4060EAGLE OC-8GD
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gigabyte |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szybkość przesyłania danych | 17 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2460 MHz |
| Taktowanie procesora | 2505 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 450 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |