Karty graficzne
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti GAMING OC 8GB GDDR6
Gigabyte
GV-N406TGAMING OC-8GD
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gigabyte |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Głębokość produktu | 281 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2580 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 Ti |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 500 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| Prędkość zegara pamięci | 1800 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| NVIDIA DLSS 3 | Tak |