Karty graficzne
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti 8GB OC GDDR6
ASUS
90YV0J40-M0NA00
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Waga produktu | 658 g |
| Wysokość produktu | 49,6 mm |
| Szerokość produktu | 123,2 mm |
| Głębokość produktu | 227,2 mm |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 220,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2565 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4060 Ti |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rdzenie CUDA | 4352 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2595 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |