Karty graficzne
Karta graficzna ASUS Dual Radeon RX 6600 8GB GDDR6
ASUS
90YV0GP2-M0NA00
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASUS |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 710 g |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 243 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Szerokość opakowania | 364 mm |
| Wysokość opakowania | 66 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 217 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2491 MHz |
| Przepustowość pamięci | 14 GB/s |
| Procesor graficzny | Radeon RX 6600 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | NVLink, CrossFire |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 500 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 2491 MHz |
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2064 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor strumieniowy | 1792 |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2044 MHz |
| Wersja HDCP | 2.3 |