Karty graficzne
Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming 20GB OC
Asrock
RX7900XT PG 20GO
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASRock |
| Ilość gniazd | 2,8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 57,6 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2450 MHz |
| Taktowanie procesora | 2075 MHz |
| Procesor graficzny | Radeon RX 7900 XT |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Magistrala pamięci | 320 bit |
| Pamięć karty graficznej | 20 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Procesor strumieniowy | 5376 |
| Pamięć podręczna nieskończoności | 80 MB |