Karty graficzne
Karta graficzna ASRock Arc A750 Challenger D 8GB OC
Asrock
A750 CLD 8GO
Nowy
Brak Wyczerpane zapasy
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | ASRock |
| Ilość gniazd | 2,4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 785 g |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| pkwiu | 26.12.20.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Przepustowość pamięci | 16 GB/s |
| Taktowanie procesora | 2200 MHz |
| Procesor graficzny | Arc A750 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | Intel |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Rdzenie Xe | 28 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Wersja HDMI | 2.0b/2.1 |