Kable i adaptery
IBOX ADAPTER IAUKEU GNIAZDO ZASILANIA UK DO EU
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | IBOX |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 48 g |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| pkwiu | 27.33.13.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Wskaźnik natężenia | 7,5 A |
| Typ wtyczki | Typ G (UK) |
| Typ złącza gniazda | Typ E (FR) |