Kable i adaptery
GEMBIRD ADAPTER AC - UK DO EU SCHUKO 13A
Gembird
A-AC-EUFUKM-01
Nowy
Mało 3 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 53 g |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Wskaźnik natężenia | 13 A |
| Typ wtyczki | Typ G (UK) |
| Typ złącza gniazda | Typu F |