Kable i adaptery
Przejściówka HP USB-C to HDMI 2.0 Adapter czarna 2PC54AA
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | HP |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 305 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 107 mm |
| Wysokość opakowania | 216 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga wraz z opakowaniem | 78,2 g |
| Wewnętrzny | Nie |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejs wyjściowy | HDMI |