Kable i adaptery
Adapter GEMBIRD A-AC-UKEU-001 Angielski F - PL 10A M kolor biały
Gembird
A-AC-UKEU-001
Nowy
Dużo 58 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 33 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Wskaźnik natężenia | 7,5 A |
| Typ wtyczki | Typ G (UK) |
| Typ złącza gniazda | Typu F |