| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | SAVIO |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 75,2 g |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| pkwiu | 27.33.13.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1, Windows 11, Windows XP, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane produkty | laptop, PC, dysk zewnętrzny, klawiatura, myszka |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Interfejsy hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |