Kable i adaptery
GEMBIRD ADAPTER USB TYP-C MĘSKI DO USB A ŻEŃSKI OTG, 20CM
Gembird
AB-OTG-CMAF2-01
Nowy
Dużo 57 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 595 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 365 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |