Kable i adaptery
UNITEK ADAPTER MINIDP - HDMI, 4K@30HZ, KABEL 2M
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Unitek |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja HDCP | 2.0 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Typ HD | 4K |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złączka 2 | HDMI |
| Złączka 1 | DisplayPort Mini |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Średnica przewodu | 5,2 mm |
| Technologia dolby | 7.1 Surround Sound |