Kable i adaptery
Adapter IBOX IAHV01 HDMI M - D-Sub VGA F 1m kolor czarny
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | IBOX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |