Kable i adaptery
UNITEK ADAPTER USB-A NA USB-C 3.1 GEN1, A1034NI
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Unitek |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wysokość produktu | 16,7 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 5,7 mm |
| pkwiu | 26.30.23.0 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Wyjście HDMI | Nie |
| Wyjście DVI | Nie |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 5 Gbit/s |