Kable i adaptery
UNITEK ADAPTER MINIDISPLAYPORT-HDMI 4K, Y-6331
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Unitek |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Interfejs hosta | Mini DisplayPort |
| Maksymalna długość kabla | 0,2 m |
| Interfejs wyjściowy | HDMI |