| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Trust |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Kolor produktu | Czarny, Aluminiowy |
| Waga produktu | 43 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 169 mm |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471800000 |
| Waga wraz z opakowaniem | 73 g |
| Zasilanie | 100 W |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS, Android |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Typ zasilacza | USB |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |