Kable i adaptery
Adapter GEMBIRD A-HDMI-VGA-03-10 HDMI M - D-Sub VGA, Jack stereo 3,5 mm M 3m kolor czarny
Gembird
A-HDMI-VGA-03-10
Nowy
Dużo 11 Sztuk
do 72 godzin
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
| Wysyłka | do 72 godzin |
| Producent | Gembird |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 140 g |
| pkwiu | 27.90.44.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 80 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14,2 kg |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty | CE, ISO 9002 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | VGA (D-Sub) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI + 3.5mm |
| Zestaw układów | CH7101 |